KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354273
nr 1535 4273
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad A Tergo 1990, "Hänsyn". Olja på duk, 73x73 cm, yttermått inklusive ram: 80x80 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:10:17
1.500 kr
2.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)